Zdjecia | Mecz charytatywny Oldboys Kolbudy z Gedanią Gdańsk

Mecz charytatywny Oldboys Kolbudy z Gedanią Gdańsk. W drużynie z Kolbud gościnnie zagrał proboszcz naszej parafii ks. Paweł Borkowski. Skosztować było można grochówki, kiełbasek, ciasta i gofrów. Organizowano licytację ciekawych rzeczy. Całość zebranych środków zostanie przekazana na pilną operację ratującą życie mieszkańca naszej gminy –Tobiaszka. W przyszłą niedzielę w naszej parafii po Mszach Świętych będziemy zbierać do puszek datki na operację chłopca.