2020-12-05

Ogłoszenia Parafialne - II Niedziela Adwentu

1.  Wszystkie dzieci i dorosłych zapraszamy od poniedziałku do soboty
o godzinie 06:45 na Roraty,
z zachowaniem obowiązujących przepisów sanitarnych. Jednocześnie zachęcamy, aby zabierać ze sobą na Roraty lampiony i świece.

2.  Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w dzieło misyjne i przygotowanie kiermaszu, na którym udało nam się zebrać 3303 zł w naszej Parafii i 710 zł na kiermaszu przedszkolnym. Cała kwota 4013 zł została przekazana na budowę studni przy szpitalu na Madagaskarze – jest to nasza cegiełka DOBRA dla najbardziej potrzebujących.

3.  Można nabyć Świece Caritas, w cenie 6 zł mała i 16 zł duża, dochód ze świec przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom

4.  Opłatki które poświęciliśmy można odebrać można w zakrystii.

5.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej do  tygodnika Niedziela a w niej m.in. o sekretach Dobrej Spowiedzi oraz do Gościa Niedzielnego, a w nim m.in. o Niepodważalnej Świętości Św. Jana Pawła II – w wywiadzie z ks. Sławomirem Oderem, postulatorem jego procesu kanonizacyjnego

6.  W tym tygodniu obchodzić będziemy:

·        Poniedziałek 07.12.2020 r. Wspomnienie Św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła

·        Wtorek 08.12.2020 r. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny