2021-10-16

Ogłoszenia Parafialne - XXIX Niedziela Zwykła

1.     Zapraszamy codziennie w październiku na Nabożeństwa Różańcowe.

2.     W najbliższą sobotę 23 października o godzinie 16:00 zapraszamy wszystkie osoby chętne do nowo - powstającego Zespołu Muzycznego. Szukamy osób dorosłych śpiewających, grających na gitarze, pianinie, skrzypcach lub innych instrumentach. Wszelkie informacje i zapisy u ks. Patryka.

3.     W zeszłą Niedzielę podczas zbiórki do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, w naszej Parafii zebranych zostało 1700zł, za dar serca składamy Bóg zapłać.

4.     Duchowieństwo, wspólnoty parafialne i wszystkich wiernych zapraszamy na Mszę Świętą inaugurującą diecezjalny etap Synodu o synodalności. Zostanie ona odprawiona w sobotę, 23 października o godzinie 18:00 w Archikatedrze Oliwskiej. Mszy Świętej będzie przewodniczył Arcybiskup Tadeusz Wojda.

5.     W tym tygodniu obchodzić będziemy:

·       Poniedziałek 18.10.2021 r.  Święto św. Łukasza, ewangelisty

·       Środa 20.10.2021 r. Wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera

·       Piątek 22.10.2021 r. Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża

6.     Zachęcamy do lektury prasy katolickiej:

·       do Gościa Niedzielnego w którym m.in. o Św. Maksymilianie Kolbe, który stał pokazał że nie ma sytuacji w życiu w której nie można nie kochać

·       do Tygodnika Niedziela w których  m.in. o tym jak dziś mówić o Jezusie

7.     Ze smutkiem informujemy, że zmarli nasi parafianie: +Elżbieta Felska, lat 82, z ul. Tysiąclecia oraz +Kazimierz Kunowski, lat 72 z ul. Bukowskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie