2020-08-08

Ogłoszenia Parafialne - XIX Niedziela Zwykła

1. Trwa 38 Piesza Pielgrzymka z Gdańska na Jasną Górę. Pamiętajmy w naszych modlitwach o pątnikach.

2. W najbliższy czwartek będziemy przeżywać kolejny DZIEŃ FATIMSKI.

3. W najbliższy sobotę będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Mszę Święte w naszym kościele będziemy odprawiać w porządku niedzielnym. Tego dnia biuro parafialne będzie nieczynne.

4. W tym tygodniu obchodzić będziemy:

* Poniedziałek 10.08.2020 r. Wspomnienie Św. Wawrzyńca, diakona          i męczennika

* Wtorek 11.08.2020 r. Wspomnienie Św. Klary, dziewicy

* Piątek 14.08.2020 r. Wspomnienie Św. Maksymiliana, prezbitera               i męczennika

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej tygodnika Niedziela oraz Gościa Niedzielnego, a w nim m.in. o abstynencji za pijących.

6. Wszystkim Parafianom, przybyłym gościom, dzieciom i młodzieży na czas urlopowo – wakacyjny życzymy  dobrego, bezpiecznego i zdrowego odpoczynku oraz czasu dobrze spędzonego również z Panem Bogiem. Szczęść Boże.