2020-07-18

Ogłoszenia Parafialne - XVI Niedziela Zwykła

1.   W najbliższą sobotę 25 lipca obchodzić będziemy Święto Św. Jakuba apostoła, patrona pielgrzymów i podróżujących oraz Św. Krzysztofa, patrona kierowców. Dlatego zapraszamy wszystkich kierowców i użytkowników pojazdów na Mszę Św.
o godzinie 18:00, po której będzie poświęcenie wszelkich pojazdów, samochodów, rowerów i motocykli.

2.   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej tygodnika Niedziela oraz Gościa Niedzielnego, a w nim m.in. o Poszukiwaniu tego co nas łączy w Ojczyźnie, gdyż podzieleni będziemy słabsi jako naród i jako państwo oraz mity i prawda
o inkwizycji.

3.    W tym tygodniu obchodzić będziemy:

·      Środa 22.07.2020 r. Święto Św. Marii Magdaleny

·      Czwartek 23.07.2020 r. Święto Św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy

·      Piątek 24.07.2020 r. Wspomnienie Św. Kingi, dziewicy

·      Sobota 25.07.2020 r. Święto Św. Jakuba apostoła, wspomnienie Św. Krzysztofa

4. Wszystkim Parafianom, przybyłym gościom, dzieciom i młodzieży na czas urlopowo – wakacyjny życzymy  dobrego, bezpiecznego i zdrowego odpoczynku oraz czasu dobrze spędzonego również z Panem Bogiem. Szczęść Boże.

5.  W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy + Hubert Wenzel,
lat 84, z ul Tysiąclecia, + Michał Kocikowski, lat 71, z ul. Spacerowej. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…