Filmy

Podsumowanie 2021 Roku Pańskiego. Wśród wielu radosnych dobrych chwil, były również te trudne i smutne. Niestety pandemia w wielu momentach jeszcze nas ograniczała i ogranicza i dawała o sobie znać. Za każdą inicjatywę i pomoc i zaangażowanie wszystkim Parafianom i gościom dziękujemy. Z ponad 200 tylko niektórych wybranych zdjęć i 5 minut spróbowaliśmy podsumować rok. Zaciekawionych zapraszamy do naszej strony Parafialnej do zdjęć i do aktualności. Dziś o godzinie 18:00 zapraszamy na Eucharystię na której dziękować będziemy dobremu Bogu za miniony rok i prosić o Bożą Opiekę na 2022 Rok Pański. Na Nowy Rok 2022 i przeżywanie dzisiejszego wieczoru i nocy składamy Szczęść Boże.

Składamy wszystkim Parafianom i przybyłym gościom najserdeczniejsze życzenia. Wszystkim za całe i piękne zaangażowanie składamy podziękowanie.

Zakończyliśmy czas Adoracji Pana Jezusa przez 24 godziny. Czas który mogliśmy wykorzystać, aby się przygotować na Święta Bożego Narodzenia. Dziękujemy wszystkim Parafianom którzy przychodzili, czuwali i adorowali Pana Jezusa. Dziękujemy za piękną postawę wiary i gotowości by Pan Jezus nie był sam. Dziękujemy za czuwanie i nieustannie wymienianie się, niektórzy zdążyli na chwilę, dla innych chwila trwała dłużej niż godzina. Jedni zdążyli czuwać wieczorem, w nocy, nad ranem a inni zupełnie w dzień lub na zakończenie. Za każdą obecność, troskę i każdą chwilę z Jezusem dziękujemy, jak i za każdą spowiedź i powrót do Boga.

Rozstrzygnięty został konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową, 1. Miejsce zajął Wojtek, 2. Drugie Helenka z rodzeństwem a 3. Trzecie Kornelia z rodzeństwem. Wszystkim dzieciom biorącym udział gratulujemy wykonania przepięknych szopek. Rodzicom dziękujemy za pomoc a ofiarodawcom za nagrody. Szopki oglądać będzie można do końca Grudnia 2021. Music:Jingle Bells (Spanish Guitar Version), Musician:Andrés Cantú, Album:Andrés Cantú, Source:https://www.vcg.com/

Bardzo dziękujemy rodzicom zza przyprowadzenie swoich dzieci i wspólną modlitwa i branie wzoru ze Św. Mikołaja biskupa. Dziękujemy wszystkim darczyńcom słodkości (tym w kraju i za granicą) dla dzieci a Scholi Dziecięcej za piękny śpiew i grę. Wszystkim zaangażowanym (reniferom również) i każdą pomoc w imieniu Św. Mikołaja i dzieci dziękujemy.

103. Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny, wspólna modlitwa i hymn Rzeczypospolitej Polskiej, koncert dla Niepodległej. Wszystkim za Wspólnotę wiary i Wspólnotę Ojczyzny dziękujemy, również Wszystkim zaangażowanym i organizatorom składamy wielkie Bóg zapłać za każdą pomoc. Artystom, muzykom, LSO KOLBUDY, Bractwu Św. Pawła, osobom od zdjęć i video, Władzom Gminy Kolbudy oraz Starostwa, uczniom szkół, Dyrekcji Szkół i nauczycielom, Zrzeszeniu Kaszubskiemu, Strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej Kolbudy i Wszystkim w najmniejszym stopniu nawet zaangażowanym składamy z serca wielkie Bóg zapłać. 👍

📽🎥📸📹🎬📺Bal wszystkich Świętych, dzieciom gratulujemy pięknych strojów i zabawy, rodzicom i Wspólnocie Misyjnej Dzieci dziękujemy za zorganizowanie i wszelką pomoc. 😀😇🥳🎅👼🎂🍪🥤🧃🎉👑

Wędrowało nas 150 osób z Parafii z Kolbud, Lublewa, Przywidza, Pręgowa, Czapielska i Orunii Górnej. Dziękujemy za wspólną drogę, modlitwę, wszelką pomoc w organizacji Pielgrzymki, za śpiew i grę, organizację jedzenia, bigosu i napojów, przygotowanie nagłośnienia i porządkowym za poprowadzenie nas po drogach.

Bierzmowanie młodzieży naszej Parafii 09.09 2021 r. przez ks. Arcybiskupa Tadeusza Wojdę.

"Wy przeto jesteście Ciałem Chrystusa I poszczególnymi członkami" 1 Kor 12,27 // Flash //

Zakończenie Roku Formacyjnego Bractwo Świętego Pawła z całej naszej Diecezji, z Mszą Świętą i grillem przy ognisku. Bracia z naszej Parafii i z całej Diecezji, księża opiekunowie i ksiądz opiekun i założyciel całego Bractwa ks. Krzysztof Ławrukajtis, ks. Andrzej Niemcewicz, ks. Michał Gregorowicz i ks. Patryk Misiewicz.

z ks. Pawłem opiekunem, Eucharystia⛪, modlitwa 🙏, rowery🚲, ognisko 🔥, mecz Polska - Słowacja ⚽️ Służba Liturgiczna Archidiecezji Gdańskiej

Wszystkim Parafianom dziękujemy za Oktawę Bożego Ciała, za uczestnictwo i modlitwę i oprawę. Dziękujemy również za ‘amerykańskie’ cukierki 🍭🍬🍫 dla dzieci 😅 i lody 🍦🍦

23 maja 2021 w Zesłanie Ducha Świętego - Wieczór Uwielbienia

Telegraficzna relacja z Wigilii Paschalnej 2021 r. 8 minut z 3 godzin, z pięknym śpiewem naszej Scholii

relacja z rozstrzygnięcia konkursu na NAJWIĘKSZĄ PALMĘ

Chcąc podsumować w liczbach to w tym roku: Sakramentów Chrztu zostało udzielonych: 2020 r. – 31 / 2019 r. – 38 , Sakramentów Małżeństwa: 2020 r. – 7 / 2019 r. – 9, Sakramentów Bierzmowania: 2020 r. – 52 / 2019 r. – 52, Sakramentów I Komunii Św.: kilkanaścioro dzieci, Pożegnaliśmy zmarłych: 2020 r. – 44 / 2019 r. – 23.

Strojenie kościoła, sprzątanie i naprawa tego co nie do końca działa... :) na Święta Bożego Narodzenia. Wszystkim zaangażowanym składamy serdeczne Bóg zapłać za każdą pomoc.

Podsumowanie Dnia Pańskiego i spotkania ze Św. Mikołajem, Oprócz świadectwa Św. MIKOŁAJA o tym że warto dzielić się miłością i dobrem z każdym, Mikołaj podzielił się świadectwem wiary i cukierkami. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i Dziękujemy naszej parafiance za ufundowane słodkości.

W Pierwszy Piątek Miesiąca, kiedy uczymy się by nasze ❤ serca były podobne do serca Jezusa, Boga i przyjaciela, o 17.00 odbyła się Eucharystia na rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021 i poświęcenie 💦 plecaków I przyborów szkolnych.

Uwielbienie 27 czerwca, na Uroczystość Św. PIOTRA i PAWŁA, zakończenie Komunii i Spowiedzi Wielkanocnej, "Tobie dam klucze królestwa niebieskiego". Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i organizację.

wersja pielgrzymkowa