2024-04-06

Manoppello w Gdańsku, z przystankiem w Kolbudach

My również zachęcamy do spotkania z dobrze znanym nam Obliczem, gdzie również nasi parafialnie zabiorą głos i których wesprzyjmy naszą modlitwą.

Gorąco zapraszamy wszystkich chętnych na wielkanocne Spotkanie ze Zmartwychwstałym!
Chcemy zachwycić się największym z cudów, spotkać twarzą w Twarz ze Zmartwychwstałym i prosić, aby czynił nas świadkami Dobrej Nowiny! Będzie to czas paschalnej radości, modlitwy i zasłuchania.
Konferencje wygłoszą dla nas:

bp Piotr Przyborek Ewangeliczne spotkania ze Zmartwychwstałym
Katarzyna i Krzysztof Zabłońscy Chusta z Manoppello - znak zmartwychwstania Manoppello.pl

ks. Radosław Siwiński Być świadkiem Żyjącego
Ks. Radek jest inicjatorem wielu dzieł ewangelizacyjnych, a także założycielem Domu Miłosierdzia w diec. koszalińsko-kołobrzeskiej.

Kasia i Krzysztof to małżeństwo z naszej diecezji. Wykonują kopie wizerunku i szerzą kult Boskiego Oblicza. Opowiedzą nam o tym, jak wizyta w Manoppello zmieniła ich życie i dlaczego jest to jedna z najcenniejszych relikwii chrześcijańskiego świata.
Szkoła Biblijna Archidiecezji Gdańskiej
Oblicze Jezusa - tworzymy film Archidiecezja Gdańska

Aby się zapisać należy wypełnić formularz dostępny TUTAJ (ew. tel. 507 923 209).
Koszt udziału 25 zł/os.

Plan spotkania: