2024-03-27

Triduum Paschalne

Rozpoczynamy Święte Triduum Paschalne, najważniejszy czas dla chrześcijan i katolików. Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w tym czasie.
# Dziś (w środę) ostatnia okazja do Spowiedzi Świętej od godziny 17:00, podczas Triduum Spowiedzi nie będzie.
# W Wielki Czwartek nie ma Mszy o godzinie 07:00.
# W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły.
# W Wielki Piątek o 21:45 w Gdańsku w Bastionie Św. Gertrudy Misterium Krzyża ulicami Gdańska - org. przez Bractwo Świętego Pawła
# W Wielką Sobotę - Jutrznia godzina 08:00
# W Wielką Sobotę - Święcenie pokarmów od 10:00 do 14:00 (10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00)