2022-01-01

Wizyta Duszpasterska 2022

Przypominamy, że Wizyta Duszpasterska, do której zachęcamy a która trwa, odbywa się w dwóch formach:

# poprzez Mszę Świętą 17:00, odprawioną w intencji Parafian z określonej ulicy;

• 17 stycznia (poniedziałek) ul. Łapino, Osiedle Hajduczek
  • 18 stycznia (wtorek) ul. Tysiąclecia (domki i bloki)
  • 19 stycznia (środa) ul. Dworcowa, Reknicka, Młyńska, Mostowa
  • 20 stycznia (czwartek) ul. Wyżynna, Na Skarpie, Krótka, Modrzewiowa, Świerkowa, Osiedle Leśników