2020-12-24

Życzenia do Parafian

Miłość to chyba największe pragnienie każdego z nas, właśnie dlatego dzielenie się nią jest dla nas wszystkich tak bardzo ważne. W swoim życiu dostąpiliśmy tej naprawdę ogromnej radości, by pracować we wspólnocie Parafii pod wezwaniem Św. Floriana w Kolbudach. Przed laty trafiliśmy  do tego miejsca, w którym liczy się głównie właśnie miłość, miłość do Boga i  drugiego człowieka. Dlatego, z racji Świąt Bożego Narodzenia, jako Wasi duszpasterze pragniemy życzyć Wam, by ta miłość, która jest Waszym udziałem, stale rosła, by stawała się silniejsza, wierniejsza i jeszcze bardziej bezinteresowna. Niech Nowonarodzony Jezus napełnia nas wszystkich wiarą, nadzieją i miłością, które dadzą siły ku temu, by trwać i odnaleźć sens tego wszystkiego, co teraz wydaje się trudne.

Wasi duszpasterze

ks. Proboszcz Józef Nowak