Zdjecia | Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023

Msza Święta na rozpoczęcie Roku Szkolnego i Katechetycznego 2022/2023 z poświęceniem plecaków i przyborów szkolnych, Niedziela 4 września 2022, godzina 11:00. Dziękujemy uczniom, rodzicom, katechetom, nauczycielom, Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Kolbudach ZKiW w Kolbudach Dorota Banasiak i pocztowi sztandarowemu, Dyrektor Szkoły w Pręgowie @Buśko Piotr Władzom Gmina Kolbudy @Andrzej Chruścicki Anita Richert-Kaźmierska @Magdalena Dudzińska - Florczyk za obecność, wspólną modlitwę i świadectwo wiary. Pani Żanecie dziękujemy za zdjęcia, Zespołowi Muzycznemu Dzieci i Panu Piotrowi za oprawę muzyczną na Mszy, Liturgicznej Służbie Ołtarza za służbę.