Zdjecia | Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa 2022

Wszystkim Parafianom bardzo dziękujemy za zbudowanie ołtarzy i udekorowania ulic i domów na dzisiejszą uroczystość. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w uroczystość i liturgię, Panu Witkowi za organizację, Krzysztofowi za nagłośnienie, Panu Piotrowi, Pani Ewie, Scholi Dorosłych, Zespołowi młodzieżowemu i Scholi dziecięcej za piękny śpiew, Liturgicznej Służbie Ołtarza i Bractwu Św. Pawła za służbę, pocztom sztandarowym za obecność, strażakom za pomoc w procesji. Rodzicom i dzieciom za sypanie kwiatków i obecność. Wszystkim w najmniejszym nawet stopniu zaangażowanym dziękujemy i wszystkim parafianom za wspólną modlitwę i świadectwo wiary. Pani Żanecie tradycyjnie dziękujemy za zdjęcia.