Zdjecia | Rocznica posługi szafarza

Dziś Pan Marcin Zieliński, obchodził na Mszy Świętej o g.11:00, 20 rocznicę swojej posługi Szafarza Nadzwyczajnego. Dziękujemy za tą posługę w naszej Wspólnocie Parafialnej i życzymy aby Najwyższy Kapłan Jezus Chrystus błogosławił w pokornej posłudze i pozwalał doświadczać jej pięknych owoców duchowych. Życzymy Szcześć Boże na dalsze lata posługi.

29.11.2020 Również Pan Grzegorz Reszke, szafarz obchodził 25 rocznicę posługi szafarza nadzwyczajnego. Składamy Panu Grzegorzowi serdeczne Bóg zapłać, za piękne świadectwo wiary, posługi na rzecz Wspólnoty Parafialnej i całego Kościoła. Dziękujemy żonie Pana Grzegorza, za to że Pan Grzegorz pięknie może angażować się w służbę przy ołtarzu i na rzecz Parafii. Życzymy Panu Grzegorzowi wytrwałości, zdrowia i Bożej opieki najważniejszego Szafarza Jezusa Chrystusa. Króluj nam Chryste ‼️Kapłani u cala Wspólnota Parafialna