Zdjecia | Boże Cialo 2020

Składamy serdeczne podziękowania, wszystkim parafianom zaangażowanym w organizację całego  Bożego Ciała, procesji oraz dekoracji. Szczególnie dziękujemy za zachowanie zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego. Dziękujemy wszystkim zespołom i muzycznym którzy pięknie uświetnili dzisiejszą Uroczystość i każdą z 5 procesji po Mszach Świętych. Dziękujemy Panu Piotrowi organiście, Pani Ewie i Ani, zespołowi Młodzieżowemu, zespołowi Wspólnoty Dorosłych, Scholi śpiewającej i grającej na 16:30 oraz Scholi Dziecięcej. Dziękujemy całej Służbie Liturgicznej Ołtarza (czyli ministrantom i lektorom za uczestnictwo i pomoc), szafarzom za posługę, wspólnotom i grupom uczestniczącym i zaangażowanym; Bractwu Św. Pawła – oddział Kobudy, Wspólnocie Dorosłych, Wspólnocie Młodzieży, Wspólnocie Żywego Różańca, Kręgowi Rodzin – odział Kolbudy, szafarzom, Strażakom – za asystę i pomoc, Kaszubom za asystę i modlitwę, Kacprowi i Pani Żanecie za zdjęcia, Panu Krzyśkowi N. za nagłośnienie, Pani Joli za kwiaty. Dziękujemy wszystkim za włączenie się w liturgię Słowa oraz posługę, za wystrój i pomoc w dekorowaniu. Naprawdę wszystkim dziękujemy, za pięknie przygotowane Boże Ciało, w inny sposób przeżywane ale dzięki wam w bardzo piękny. Raz jeszcze składamy wszystkim serdeczne, staropolskie Bóg zapłać.