2021-02-20

Ogłoszenia Parafialne - I Niedziela Wielkiego Postu

1.  W czasie Wielkiego Postu, zapraszamy w każdy Piątek na Drogę Krzyżową o godzinie 16:30 dla dzieci i o godzinie 17:30 dla dorosłych i młodzieży. W każdą Niedzielę zapraszamy na Gorzkie Żale o godzinie 16:00.

2.   Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Ad Gentes, czyli Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Odbędzie się ogólnopolska zbiórka pieniężna do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom.

3.  Zachęcamy do prasy katolickiej:

·       do Gościa Niedzielnego a w nim m.in. o Wielkopostnej drodze duchowej z ks. Franciszkiem Blachnickim oraz o rachunku sumienia

·       do tygodnika Niedziela a nim m.in. o tym jak skutecznie praktykować post

4.     W tym tygodniu obchodzić będziemy:

·       Poniedziałek 22.02.2021 r.  Święto Katedry Św. Piotra Apostoła

5.     Zmarł nasz parafianin + Władysław Wilczewski, 92 lata z ul. Topolowej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…