2021-01-23

Ogłoszenia Parafialne - III Niedziela Zwykła

1.  Zgodnie z zapowiedziami, w tym roku Wizyty Duszpasterskie nie mogą się odbyćw tradycyjnej formie. Zapraszamy na Msze Święte kolędowe, które trwają do 2 lutego, (bez Niedziel), o godzinie 18:00. Plan Mszy Św. Kolędowych oraz Mszy Parafialnych znajduje się na drzwiach głównych i bocznych kościoła, na stronie internetowej Parafii oraz Facebooku. Jednocześnie informujemy, że Msza Św. Kolędowa dla ulicy Łukowej i tych którzy nie mogli uczestniczyć dotychczas, będzie 2 lutego o godzinie 17:00.

2.  Poświęcenie świec z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii i Spowiedzi Św., będzie 3 lutego, w środę o godzinie 17:00.

3.  Zachęcamy do prasy katolickiej:

·        do Gościa Niedzielnego a w nim m.in. o tym Komu warto wierzyć w środkach masowego przekazu

·        do tygodnika Niedziela a nim m.in. o aborcji, karze śmierci i rozwodach w chrześcijaństwie, judaizmie i islamie

4.     W tym tygodniu wspominać będziemy:

·        Poniedziałek 25.01.2021 r. Święto Nawrócenia Świętego Pawła, Apostoła

·        Wtorek 26.01.2021 r.  Wspomnienie Świętych Biskupów Tymoteusza i Tytusa

·        Czwartek 28.01.2021 r. Wspomnienie Świętego Tomasza z Akwinu, prezbitera
i doktora Kościoła

5.     Zmarli nasi Parafianie Śp. + Wojciech Lewandowski, lat 51 z ul. Polnej oraz + Czesław Durau, lat 64, z ul Wybickiego, Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…