W Poniedziałek 1 września o godzinie 4:45, w 86. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej i agresji Niemiec na Polskę, zachęcamy do udziału w modlitwie za obrońców naszej Ojczyzny, wszystkie ofiary wojny oraz w Apelu Poległych na Gdańskim Westerplatte. Dojazd komunikacją miejską z centrum Gdańska.
 (3).jpg)
NASZA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES.
Informujemy, że nasz serwis internetowy korzysta z plików cookies.
Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwis internetowy do Państwa urządzenia.
W przeglądarce internetowej mogą Państwo samodzielnie określić
ustawienia dotyczące przechowywania lub uzyskiwania dostępu do
plików cookies. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez
zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies.