2022-09-29

II Krąg Rodzin - zapraszamy

9 października w Niedzielę, usłyszymy świadectwa małżeństw i zaproszenie do 2. już Kręgu Rodzin Domowego Kościoła - Gałęzi Rodzinnej Ruchu Światło Życie. Zapraszamy małżeństwa, które chciały by pogłębiać swoje doświadczenie wiary, poprzez wspólnotę swojego małżeństwa i wspólnotę Domowego Kościoła. Spotkanie organizacyjne będzie 10. października 2022r. o godzinie 18:00: Msza, Różaniec i spotkanie w kościele. Pytania i zgłoszenia będzie można zadać małżeństwom 9.10.22r. po Mszach Św. i do ks. Patryka.