2021-12-30

Pierwsza Sobota Miesiąca i Żywy Różaniec

W związku z tym że w najbliższą sobotę 01 stycznia o godzinie 16:00 w Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi i Nowy Rok 2022 przypada Pierwsza Sobota Miesiąca, w imieniu Wspólnoty Żywego Różańca zapraszamy na wspólną modlitwę Różańcową z modlitwą do Niepokalanego Serca Maryi. W Niedzielę 02 stycznia o godzinie 06:30 zapraszamy razem z Różą Różańcową z Łapina na wspólny Różaniec. Natomiast za tydzień 08 stycznia w sobotę całą Wspólnotę Żywego Różańca i parafian zapraszamy na wspólny Różaniec o godzinie 17:30, Mszę Świętą o godzinie 18:00 i Spotkanie Opłatkowe po Mszy w salce, razem z filmem „Czyściec”.