2021-12-09

24 godziny dla Pana Jezusa

Zapraszamy wszystkich Parafian, Wspólnoty Parafialne, Rodziców z dziećmi i Młodzież na 24 godzinną Adorację Pana Jezusa, która ma przygotować nas do Świąt Bożego Narodzenia. Aby Adoracja mogła się odbyć Pan Jezus w żadnej minucie nie może być sam. Adorację rozpoczniemy po Mszy Św. we wtorek 21 grudnia. o godzinie 18:30 a zakończy Mszą Św. i Adoracją z modlitwą w środę 22 grudnia o godzinie 18:00. Lista do zapisywania się na poszczególną godzinę lub pół godziny znajduje się w zakrystii. Prosimy o jak najszybsze zapisanie się tak aby Adoracja mogła się odbyć. Spowiedź od poniedziałku (20.12) do czwartku (23.12): 17:00 – 18:00 / 19:00 – 20:00 .

24h dla Jezusa - lista jest już wyłożona w zakrystii. Oczywiście jak ktoś nie zapisze się to spokojnie może przyjść na Adoracje a lista ma zapewnić tylko ze Pan Jezus w żadnej godzinie nie będzie sam.