2021-06-16

Grill i Msza dla wszystkich Wspólnot

Wszystkie Wspólnoty Parafialne; Żywy Różaniec, Wspólnota Dorosłych przy Parafii Św. Floriana w Kolbudach , Wspólnotę Misyjną Dzieci, Wspólnotę Młodzieżową, Wspólnotę Bractwo Świętego Pawła oddział Kolbudy, Wspólnotę Kręgu Rodzin, Wspólnotę Liturgicznej Służby Ołtarza (ministrantów, lektorów i szafarzy), Zespół młodzieżowy, Scholę Parafialną, Scholkę dziecięcą, Wspólnotę Kursu Alpha, wszystkie osoby zaangażowane w funkcjonowanie Parafii i wszystkich członków wspólnot - ZAPRASZAMY 26 czerwca w sobotę na Zakończenie Roku Duszpasterskiego na wspólną Eucharystię o godzinie 18:00, którą sprawować będziemy z liturgii już Niedzielnej, a która będzie w intencji Wspólnot. Na zakończenie Mszy będzie nabożeństwo Czerwcowe połączone z krótkim UWIELBIENIEM i DZIĘKCZYNIENIEM. Po modlitwie przed kościołem na trawie, na której również ustawimy ławki i wykorzystamy teren koło wieży kościelnej, zapraszamy na wspólnego GRILLA wszystkich WSPÓLNOT, gdzie nadal będzie można zawiązywać wspólnotę.