2021-05-26

Piesza pielgrzymka śladami Bł. Doroty

Zapraszamy do udziału w organizowanej przez środowisko „Gdańskiego Ruchu Pielgrzymkowego” 2–dniowej VIII Pieszej Pielgrzymce śladami Bł. Doroty do Mątowów Wielkich (diecezja elbląska), która odbędzie się w terminie 4-5 czerwca 2021 r.

Plan pielgrzymki

4.06.2021 - piątek

Rozpoczęcie pielgrzymki godz. 6.30 Msza św. w Bazylice Mariackiej w Gdańsku, Przejazdowo, Wiślinka, Trzcińsko, Kiezmark, Ostaszewo, około godz.19.00 Nowa Cerkiew (nocleg).

5.06.2021 - sobota

godz. 7.00 Nowa Cerkiew, Palczewo, Lisewo, Kończewice, godz. 16.00
     Msza św. na zakończenie pielgrzymki Mątowy Wielkie.