2020-12-31

Podsumowanie 2020 Roku

Rok Pański – Anno Domini 2020, to rok który upłynął pod znakiem wielu wydarzeń, naznaczonych prawie od początku epidemią a potem pandemią koronawirusa, co również niejednokrotnie miało odzwierciedlenie w życiu Parafialnym i duszpasterskim. Przegląd tego roku jest zupełnie nie chronologiczny, pokazuje czas spędzony we Wspólnocie Kościoła. Chcąc podsumować w liczbach to w tym roku: Sakramentów Chrztu zostało udzielonych: 2020 r. – 31 / 2019 r. – 38 , Sakramentów Małżeństwa: 2020 r. – 7 / 2019 r. – 9, Sakramentów Bierzmowania: 2020 r. – 52 / 2019 r. – 52, Sakramentów I Komunii Św.: kilkanaścioro dzieci, Pożegnaliśmy zmarłych: 2020 r. – 44 / 2019 r. – 23.

Niech Nowy 2021 Rok Pański – Anno Domini, będzie rokiem gdzie w duchu odpowiedzialności za siebie nawzajem i za Wspólnotę Kościoła, nadal wiernie będziemy kroczyć za Jezusem Chrystusem, najwyższym Kapłanem i Pasterzem. Życzymy w tym 2021 Roku Bożego Błogosławieństwa, opieki Św. Rodziny, wierności w zachowywaniu nauki Jezusa każdego dnia i tego co tak bardzo nam dziś potrzeba, zdrowia ciała i duszy. Szczęść Boże.