2020-09-06

Zapisy do organizacji Pielgrzymki

Zapraszamy wszystkich Parafian👨‍👩‍👧, strażaków👩‍🚒, młodzież i wspólnoty na PiesząðŸ‘£ Pielgrzymkę do Trąbek Wielkich, do Matki Boskiej Trąbkowskiej. Wyjście 1️⃣2️⃣ września w sobotę, o godzinie 1️⃣0️⃣:0️⃣0️⃣ spod naszego kościoła. Grupa rowerowa wyjedzie o godzinie 1️⃣2️⃣:0️⃣0️⃣. Wszelkie informacje na stronie internetowej naszej Parafii. Lista 📜✏ zapisów na autokar pod chórem oraz zachęcamy aby zapisywać się do pieczenia ciast, przygotowania kawy i lemoniady☕🍰🥤🍋. Ciasta można przynosić do salki parafialnej w piątek od godziny 1️⃣8️⃣:4️⃣0️⃣ oraz w sobotę od godziny 0️⃣7️⃣:4️⃣0️⃣.