2020-05-21

Lednica w domu

W tym roku jak co roku, byśmy uczestniczyli w spotkaniu młodych w Lednicy 6 czerwca. Niestety z powodu pandemii koronawirusa, nie będziemy mogli uczestniczyć w tym spotkaniu na polach Lednickich. Zachowując absolutnie całość przepisów reżimu sanitarnego (czyli 1 osoba na 10 metrów kwadratowych (w przypadku naszego kościoła będzie to 45 osób) – czyli prawie tyle ile mieści się do autokaru którym jechaliśmy – zachowując od siebie odległość 2 metrów oraz uczestnicząc w maskach, dezynfekując ręce) będziemy mogli w ograniczonej liczbie uczestniczyć w Lednicy w domu, którym również jest nasza Parafia i nasz kościół. Uczestnictwo poprzez transmisję rzutnikiem multimedialnym, Komunię Św. podczas transmisji Mszy Św. i Adorację, będzie możliwe na podstawie wspomnianych zasad reżimu sanitarnego oraz po uprzednim zapisaniu się (tak jak zapisywaliśmy się na autokar i uczestnictwo po za czasem pandemii). Pozostałe osoby, które nie zdążą się zapisać będą musiały uczestniczyć w Lednicy w swoich domach. Prosimy o sprawne zapisywanie się, jeżeli zdążymy wspólnie zamówimy szkaplerze, które są symbolami tegorocznego spotkania (cena 12zł), które są równocześnie cegiełką na rzecz Domu św. Jana Pawła II w Lednicy. Wszelkie zapisy i informacje u ks. Patryka.

Program spotkania:

19.00 Rozpoczęcie XXIV Spotkania Młodych LEDNICA 2000 #Lednicawdomu