2020-05-19

Dziękujemy

Ruszyła nowa odsłona naszej strony Parafialnej. Budowanie jej od nowa zajęło nam kilka miesięcy, ale składamy serdeczne podziękowania tym, bez których by ona nie powstała, Panu Sławomirowi Szpadzik który wytrwale i cierpliwie nanosił wszelkie poprawki i wszystko tworzył, Panu Kacprowi Cyrockiemu, który udostępnia swój serwer i który również technicznie bardzo pomaga oraz Pani Żanecie Wisowatej, dzięki której udało się choć trochę uzupełnić archiwum zdjęć. Życzymy miłego korzystania.

Parafia Św. Floriana