2024-04-06

Ogłoszenia Parafialne - Niedziela Bożego Miłosierdzia

1.  Przeżywamy dziś ŚWIĘTO Miłosierdzia Bożego, które ustanowił w 2000 roku Św. Jan Paweł II. Zapraszamy na godzinę 15.00 na Koronkę. Jest to też dzień patronalny CARITAS. Wspieramy dziś tę organizację naszą modlitwą i ofiarami do puszek po Mszach Świętych.

2. Próby dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w tym tygodniu będą o w poniedziałek ( 8 kwietnia) o godzinie 18.30 i w środę (10 kwietnia) o godzinie 18.45. Obecność obowiązkowa. W przyszłą niedzielę (14 kwietnia) odbędzie się spotkanie dla rodziców tej młodzieży w kościele o godzinie 17.20.

3. Jutro to jest 8 kwietnia będziemy przeżywać Zwiastowanie NMP. Na Mszy o godzinie 18.00 będzie można podjąć się duchowej adopcji dziecka poczętego.

4. W przyszłą niedzielę będzie kolejna już taca inwestycyjna. Wszystkie ofiary zostaną przeznaczone na zrobienie instalacji elektrycznej, oświetlenie i malowanie. Za każdy gest serca dziękujemy. Aktualnie robiony jest projekt techniczny. Następnie wyłonimy wykonawcę tej inwestycji w naszym kościele.

5. Za tydzień będzie też akcja charytatywna „Pola nadziei”. Ofiary zostaną przeznaczone na funkcjonowanie pomorskich hospicjów.

6. Dziękujemy Paniom: Agnieszce, Ani, Danucie, Panu Dominikowi i całej grupie ministrantów i lektorów za pomoc przy rozebraniu GROBU PAŃSKIEGO I CIEMNICY.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

·      w Gościu Niedzielnym w cenie 10 zł. m.in.: „Nadzieja dla grzeszników”

·      w Niedzieli w cenie 10 zł. m.in.: „ Dostrzec Jezusa w bliźnim”.

·      w Małym Gościu Niedzielnym w cenie 7 zł. m. in.: „Zaufaj Jezusowi”