2024-04-09

Odpust Parafialny - zapraszamy

Jest już nie cały miesiąc, wiec już teraz wszystkich Parafian i Gości (wszystkich druhów Strażaków z Ochotnicza Straż Pożarna Kolbudy z dekanatu i wszystkie jednostki OSP zaprzyjaźnione – wraz z wozami strażackimi, dzieci do Pierwszej Komunii 2024 i rocznicowe, młodzież i młodzież bierzmowaną 2024, wszystkie wspólnoty, LSO Kolbudy, Bractwo Świętego Pawła o. Kolbudy, ZKiW w Kolbudach) zapraszamy na odpust Parafialny Świętego Floriana, który odbędzie się w Niedzielę 5 maja o godzinie 12:15. Mszę Świętą odpustową poprowadzi i wygłosi słowo ks. Krzysztof Borysewicz - dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Kurii Diecezji Gdańskiej - Archidiecezja Gdańska.
Parafia Św. Floriana w Kolbudach Ochotnicza Straż Pożarna Kolbudy ZKiW w Kolbudach Ochotnicza Straż Pożarna Pręgowo OSP Jodłowno OSP Przywidz @Ochotnicza Straż Pożarna w Lublewie Gdańskim OSP Skrzeszewo Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie o. Kolbudy Gmina Kolbudy OSP Ochotnicza Straż Pożarna Pruszcz Gdański Parafia pw. Bożego Ciała w Pręgowie Parafia NMP Lublewo Gdańskie Parafia Matki Boskiej Fatimskiej w Nowej Wsi Przywidzkiej Parafia pw Św Franciszka Ksawerego w Przywidzu Parafia Otomin